Yildiz Celie
Yildiz Celie (1979) is nieuwsgierig naar het leven, optimistisch over duurzaamheid en heeft een achtergrond...
Geen abonnee, maar wil je wel artikelen lezen? Geen probleem. Je kunt losse artikelen kopen via Uhmi. Uhmi is een nieuwe manier om snel en veilig te betalen voor artikelen en direct verder te lezen. Probeer het nu uit en krijg een euro gratis.
Lees met Uhmi voor €0,50 Word Abonnee Log inJe moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Tussen regels en idealen: werken met je hart in de overheid

Tussen regels en idealen: werken met je hart in de overheid

Tussen regels en idealen: werken met je hart in de overheid

Editie november/december
Schrijf je gratis in voor onze PositiefNieuwsBrief (1 tot 3 e-mails per week). Uitschrijven kun je ieder moment door op de unsubscribe-link te klikken die onderaan iedere mailing staat.
Die opmerkingking dat je als e-mobilist gestraft wordt door de 100 km/u is erg raar. Ook die electriciteit wordt ergens opgewekt en het is dus ten voordeel van het milieu als e-auto’s ook zuiniger zijn. Niet perse waar ze rijden, maar wel waar de stroom wordt opgewekt.