
The Optimist
The Optimist is een onafhankelijk opinietijdschrift over mensen en ideeën die de wereld veranderen.
Voor het tweede jaar op rij vindt de Impact Fair plaats in de Jaarbeurs Utrecht. Deze keer kun je op 3, 4 en 5 april kennis maken met impactmakers op allerlei gebied.
Meer dan 100 exposanten, ruim 140 sprekers, zeven podia, 40 exclusieve rondetafelsessies met CEO’s en een verwachte toestroom van 10.000 bezoekers vormen de ingrediënten van de Impact Fair. De eerste twee (vak)dagen ligt het accent op bezoekers vanuit het bedrijfsleven, impact organisaties en charitatieve instellingen. De derde dag, zaterdag, is een publieksdag voor consumenten die willen beleven wat impact maken inhoudt.
Optimist Media en videoplatform Bright Vibes bundelen de krachten en geven diverse sprekers het woord in de Optimist Vibes-kas: een ruimte met plek voor vijftig bezoekers die kennis kunnen maken met ondernemers, experts en auteurs die ieder op hun eigen wijze impact maken. Dat varieert van werkgeluk tot duurzaamheid en van persoonlijke ontwikkeling tot sociale rechtvaardigheid.
Yoursafe Radio zendt van 12 tot 14 uur live uit vanuit de Impact Fair, met op donderdag 3 april de radioshow Optimist Spotlight met Job Koskamp en Brian de Mello.
Bekijk hier de plattegrond van de Impact Fair en bestel gelijk je ticket!
Meer informatie: www.impactfairnederland.nl
Schrijf je gratis in voor onze PositiefNieuwsBrief (1 tot 3 e-mails per week). Uitschrijven kun je ieder moment door op de unsubscribe-link te klikken die onderaan iedere mailing staat.
Reacties